Меню Закрити

Інженер з випробування свердловин

Завдання та обов’язки
Розробляє технологію випробування свердловин. Організовує підготовку технічних засобів з випробування свердловин. Складає річні завдання щодо проведення робіт на випробування свердловин. Контролює їх виконання.
Безпосередньо керує роботами з випробування, перфорації свердловин і установлення цементних мостів.
Розробляє технічну документацію, веде необхідний облік і звітність. У разі потреби розробляє додаткові заходи щодо випробування свердловин.
Робить розрахунки колон насосно-компресорних труб, контролює схему обв’язки свердловин під час випробування, перфорації свердловин та встановлення цементних мостів. Проводить узагальнення і обмін досвідом роботи між буровими бригадами з процесу випробування свердловин.
Проводить роботу з удосконалення організації праці, технології випробування свердловин. Контролює безпечне ведення робіт під час випробування свердловин.

Повинен знати:
– постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються робіт з випробування свердловин;
– технологію робіт;
– геолого-технічний наряд;
– фактори, які ускладнюють проведення робіт;
– конструкцію кріплення свердловин;
– технічну характеристику устаткування, інструменту і пристроїв, правила їх експлуатації та прогресивний вітчизняний і світовий досвід організації робіт з випробування свердловин;
– основи економіки, організації виробництва, праці та управління;
– основи трудового законодавства і законодавства з охорони навколишнього середовища;
– правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги

Провідний інженер з випробування свердловин: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин I категорії не менше 2-х років.
Інженер з випробування свердловин I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин II категорії не менше 2-х років; для бакалавра не менше 3-х років.
Інженер з випробування свердловин II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – стаж роботи за професією інженера з випробування свердловин не менше 2-х років.
Інженер з випробування свердловин: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Матеріал із сайту http://www.robota.lviv.ua