Меню Закрити

Грумер

imagesПрофесія грумер користується зараз великою популярністю. Хороша стрижка здатна перетворити будь-якого домашнього вихованця. Якщо ви любите тварин і мрієте проводити з ними якомога більше часу, тоді спробуйте освоїти дану професію. До речі, професія грумер дозволить вам не тільки отримувати задоволення від спілкування з тваринами, але й отримати хороший стабільний заробіток.

Звичайно, грумер — професія не з легких. Справа в тому, що на роботу над одним «клієнтом» у професіонала може йти по кілька годин. При цьому завжди існує ризик бути покусаним або подряпаним, адже це не звичайний клієнт в перукарні, а справжні тварини. Тому для цієї професії ви повинні мати терпіння, а також бути ласкавими, адже навіть домашнім вихованцям завжди приємно чути ласкаве і добре слово.

14Грумер повинен орієнтуватися і в моді світу домашніх вихованців. Завдяки цьому ви зможете з легкістю підбирати різні варіанти оформлення чубчиків, вух і хвостів. Як правило, особливих правил у виборі зачіски під час проведення виставок не існує, тому ви повинні орієнтуватися на опис породи, який можна знайти в спеціальних довідниках про домашніх тварин.

gruming10До завдань грумера входить перетворення собаки чи кішки в красиву особу від кінчиків вух до кінчика хвоста за допомогою підходящої стрижки. Для кожної породи слід підбирати свою техніку, яка дозволить вдало приховати недоліки і підкреслити наявні достатки. Навіть звичайна гігієнічна стрижка допоможе зробити зі звичайної собаки справжнього чепуруна. А ось виставкові варіанти стрижок повинні взагалі вражати своєю красою членів суддівства. Адже саме вдала стрижка, часом, більшою мірою гарантує призове місце в конкурсі.

13Якщо ви вирішили, що грумер професія для вас, закономірне запитання: де ж можна навчитися даної майстерності? Ви можете пройти спеціалізовані курси грумерів, які організовуються при зоосалонах або ж у кінологічних клубах. Можна навчитися цьому і самостійно. 12Якщо ви знаєте офіційний стандарт тієї чи іншої породи, наприклад, вашої собаки, то можете спробувати підстригти для початку її. Також, ви можете практикуватися на домашніх вихованцях ваших друзів і рідних. У такому випадку ви точно будете знати, що при можливих помилках, на вас не сильно будуть ображатися. Якщо ви самостійно осягали ази грумінгу, обов’язково подивіться як працює справжній професіонал.

Освоївши дану професію, ви можете піти працювати в зоосалон або ж відкрити свій бізнес, який при наявності постійних клієнтів, принесе вам непоганий дохід.

За матеріалами сайту – http://zodub.uz.ua/vydav/profesiji.html