Меню Закрити

Реставратор декоративно-художніх пофарбувань

2125770_originalЗагальні поняття

З часом будинки старіють, втрачають свій гарний вигляд, руйнуються. Для того щоб відновити колишній стан і вигляд понищеного або навіть зруйнованого будинку чи споруди необхідно його від реставрувати. Ці роботи виконують спеціалісти високого рівня, оскільки для того щоб відтворити первісний стан будинку слід знати традиційні матеріали і технології виконання робіт.

Реставратори декоративно – художніх пофарбувань виконують роботи по відновленні розписів та інших декоративних опоряджень будинків.

Характер роботи

Реставраційні роботи виконують на об‘єктах, які мають історичну і культурну цінність. Для того щоб виконувати роботи високої складності слід мати добрі художні навики, відчуття кольору, пропорції, а також добрі знання з історії мистецтв.

Ринок праці

Останнім часом стали надавати особливу увагу питанням збереження пам‘яток архітектури, тому потреба у реставраторах декоративно- художніх пофарбувань є дуже великою.

Освітня підготовка

Навчатись професії маляра можна у професійно – технічних навчальних закладах після завершення навчання у дев‘ятому класі або після завершення навчання у школі.

Споріднені професії:

Маляр, живописець.