Меню Закрити

Спортивний тренер

instruktor-po-fitnesuСпортивний тренер – людина, яка керує тренуваннями спортсменів, готує їх до змагань. Саме спортивний тренер приводить спортсмена на вищу сходинку п’єдесталу пошани.

Основні завдання тренера: вивчити та максимально використати індивідуальні фізичні та психологічні ресурси спортсмена; грамотно розподілити навантаження, інтенсивність і режим тренувань, щоб спортсмен встигав відновитися до вирішального старту; підібрати найбільш ефективні засоби і методи фізичної, технічної, тактичної, психологічної та теоретичної підготовки для досягнення кращих результатів; слідкувати за станом здоров’я спортсмена, підтримувати емоційно і налаштовувати на перемогу.

Плюси професії

– Принадність роботи тренера – бачити результат своєї праці.

Мінуси професії

– Звичайна справа – відрядження, виїзди на збори.

Робота для спортивного тренера

Спортивний тренер може працювати в спортивних клубах, секціях, фітнес-центрах та інших фізкультурно-спортивних організаціях.

Особисті якості

Здорове честолюбство, бажання досягти результатів, виховати чемпіона; терпіння – тренувальний процес вимагає довгих років підготовки; цілеспрямованість і самоконтроль для об’єктивної оцінки своїх успіхів і промахів; готовність підвищувати кваліфікацію, самоудосконалюватися; справедливість (особливо при роботі з дітьми).

Як стати спортивним тренером

Для того, щоб стати спортивним тренером, необхідна не тільки фізична підготовка. Успішними тренерами стають колишні спортсмени, працівники спортивного бізнесу, а також ті, хто в минулому займався спортом на аматорському рівні. А якщо ви плануєте побудувати кар’єру в спорті за кордоном, без іноземної мови вам не обійтися.

 Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Спортивний тренер | Proforientator.info

Коментарі закриті.