Меню Закрити

Трафік-менеджер

3b0640feeb0319330501c7500292ebb1Трафик-менеджер відповідає за розміщення реклами в ЗМІ, а саме, в друкованих виданнях та на телебаченні. Ми як споживачі бачимо лише кінцевий результат – рекламу – і навряд чи замислюється про те, яка кількість людей задіяна в процеcсе розміщення макета на рекламному носії. Тим часом, в цей процес залучена велика кількість спеціаліcтов. І за продуктивну координацію їх діяльності і відповідає трафік-менеджер.

У загальному вигляді обов’язки трафік-менеджера можна описати так:

  1. Координація всіх відділів роботи компанії (ЗМІ або рекламного агентства): креативного, технічного, юридичного, відділу по роботі з клієнтами та інших. Як координатор, трафік-менеджер контролює і роботу підрядників: ілюстраторів, фотографів, копірайтерів, дизайнерів та інших фахівців.
  2. Створення і корегування рекламного трафіку – розкладу виходу промо-роликів відповідно до затвердженого медіа-плану.
  3. Контроль над ходом проекту всередині компанії. Трафик-менеджер планує і розподіляє роботу співробітників в залежності від пріоритетів і дедлайнів, доносить цю інформацію до керівників відділів. Хороший трафік-менеджер завжди знає відповідь на три питання: «Що? Де? Коли?».
  4. Складання тайм-листів та контроль ефективності роботи. Наскільки раціонально витрачається час і як оптимізувати робочий процес з точки зору тайм-менеджменту – це питання також належить до компетенції трафік-менеджера.
  5. Робота з документами – далеко не найбільш творча, але необхідна частина роботи трафік-менеджера.

Які якості потрібні?

Гарним трафік-менеджером може стати тільки людина, стійка до емоційних навантажень, здатна тримати в голові значні обсяги інформації і, звичайно така, що володіє високими комунікативними навичками. Трафик-менеджер знаходиться в русі кожну хвилину, і якщо вам подобається робота динамічна, яка не залишає часу для довгих роздумів і тим більше нудьги, спробуйте! Але будьте готові до ролі посередника між різними групами фахівців з усіма витікаючими з цього наслідками: емоціями, неузгодженістю дій і форс-мажорними обставинами.

У нагороду за ефективну роботу можна отримати неоціненний досвід, після якого вас не злякає найскладніший і трудомісткий проект. Додамо сюди масу ділових контактів, відмінно натреновані навички самоорганізації та координації інших людей, знання ринку реклами – і вийде значний набір активів для того, щоб зробити успішну кар’єру.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Трафік-менеджер | Proforientator.info

Коментарі закриті.