Меню Закрити

Стюард стадіонів та інших споруд

QwojC82tnEAМіністерство у справах сім’ї , молоді та спорту затвердило кваліфікаційні характеристики на професію “стюард” (стадіонів й інших споруджень). Про це говориться в наказі Мінсім’ї №3386 від 25 вересня 2009 року.

До переліку завдань й обов’язків стюарда віднесені зустріч і супровід глядачів на їхні місця, а після закінчення заходів – до виходу, надання допомоги відповідальним і компетентним особам під час проведення змагань, охорона входів і виходів на трибуни, контроль потоку глядачів на стадіоні й інших спортивних спорудженнях до початку заходу й після його закінчення.

Стюард також зобов’язаний стежити за порядком і забезпечувати безпеку глядачів під час змагань у закріпленому за ним секторі, відслідковувати глядачів у стані алкогольного сп’яніння й виводити їх, попереджати провокаційні дії з боку глядачів на стадіоні й біля нього, брати участь в евакуації глядачів у випадку надзвичайних ситуацій.

Його обов’язками є забезпечення оповіщення відповідних служб про нещасні випадки, забезпечення контакту з уболівальниками і їхніми організаціями (фан-клубами) з метою попередження невеликих конфліктних ситуацій, співробітництво з відповідними представниками-стюардами з інших країн відповідно до попередніх домовленостей.

Стюард зобов’язаний знати основи чинного законодавства, правила та норми безпечного проведення змагань, правила змагань, порядок застосування спеціальних засобів індивідуального захисту, правила службової поведінки, правила використання спеціальних засобів охорони, зв’язку, повідомлення, попередження про небезпеку, схему стадіону (інших спортивних споруджень) і евакуації людей, правила та норми охорони праці й пожежної безпеки та мати елементарні знання з іноземних мов.

Матеріал із сайту Proforientator.info з посиланням на www.trud.gov.ua