Меню Закрити

Спеціаліст з бронювання квитків

АвиабилетыСпеціаліст з бронювання квитків здійснює підбір оптимального маршруту подорожі для клієнта, з урахуванням можливих пересадок, і бронює для нього проїзні документи на весь шлях прямування.

Специфіка професії

Спеціаліст з бронювання квитків повинен постійно відстежувати появу нових маршрутів і пропозицій перевізників, щоб мати можливість вибрати з усіх варіантів найбільш підходящий для клієнта. Він також повинен бути готовий до того, що в разі якихось неузгодженостей клієнт буде висувати свої претензії саме йому.

Необхідні якості

Знання ПК та іноземних мов необхідні. Важливі також такі якості як пунктуальність, організованість, відповідальність, комунікабельність, схильність до логістики.

Обов’язки

Безпосереднє спілкування з клієнтами, бронювання авіа, залізничних та інших квитків, надання клієнтам інформації про зміни дат, умов застосування тарифів, підготовка звітів для компаній-перевізників.

Освіта

Вища освіта не обов’язкова, проте необхідне попереднє отримання сертифікатів найбільших систем бронювання, наприклад, «Габріель», «Сирена», «Амадеус» та ін.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua