Меню Закрити

Спеціаліст візового центру

визаОсобливості професії

Спеціаліст візового центру працює з людьми, які бажають виїхати за кордон, та документами у візовому центрі, де ми зазвичай отримуємо візи на виїзд до різних країн світу та закордонні паспорта. Він приймає документи у клієнтів і при перевірці їх працює з комп’ютерними базами даних, які можуть бути складені англійською мовою. Далі він обробляє документи в спеціалізованих програмах і готує їх для подання до посольства або консульства. Важливою частиною його роботи є також консультування клієнтів, надання їм усієї необхідної інформації про оформлення документів. Для цього необхідно володіти цією інформацією в повному обсязі та швидко орієнтуватися в ній. Після завершення процесу роботи з візами та паспортами, він видає готові документи клієнтам. Робота може бути одноманітною, але разом з тим досить відповідальною.

Робочий графік оператора візового центру – це звичайна п’ятиденка, зарплата такого співробітника нижче середньої, але в деяких місцях передбачаються або премії, або можливість додаткового заробітку. Робота може бути постійною, а може бути тимчасовою, коли співробітника беруть на так званий «високий сезон», зазвичай літній. Можливе кар’єрне зростання до менеджера візового центру.

Робоче місце

Спеціаліст візового центру працює в офісі візового центру, турагентства або туроператорської компанії. Залежно від спеціалізації офісу, такий фахівець працює або з візами до однієї країни, або з візами до різних країн.

Важливі якості

Особливо важливою якістю при роботі з документами є уважність, а також посидючість, зібраність і терплячість. При роботі з клієнтами потрібні ввічливість і тактовність. Також оператору візового центру необхідно бути відповідальним і виконавчим, стануть в нагоді уміння працювати в команді та здатність швидко навчатися.

Знання та навички

Щоб влаштуватися на роботу спеціалістом візового центру необхідно вміти користуватися комп’ютером та оргтехнікою, знати програми пакета MS Office, володіти англійською мовою, в залежності від вимог роботодавця: на базовому рівні або рівні не нижче Pre-intermediate. Замість або на додаток до англійської може вимагатися знання іншої мови (наприклад, французької, іспанської або німецької) на базовому рівні. Потрібна також висока швидкість друку, як кирилицею, так латиницею, грамотна усна та письмова мова. Для спілкування з клієнтами важливі комунікативні навички.

Де вчать

Напрямок освіти шукача, який бажає стати оператором візового центру, найчастіше буває не важливий. Часто потрібно мати будь-яку вищу, незакінчену вищу чи будь-яку середню спеціальну освіту, а детальне (і безкоштовне) навчання за фахом організовує роботодавець у процесі роботи нового співробітника під час випробувального терміну. Тому стати фахівцем візового центру можна, не маючи досвіду роботи.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

2 Коментарі

  1. Сповіщення:Зміна статі та віку | Proforientator.info

  2. Сповіщення:Спеціаліст візового центру | Proforientator.info

Коментарі закриті.