Меню Закрити

СММ-менеджер

466_1_7555d55b90379052bba82fcfc8a1a0e9SMM-спеціаліст – так називається престижна професія , що стрімко розвивається, рід діяльності якої полягає в основному в тому, щоб залучати на сайт конкретної фірми потенційних споживачів або навіть за відсутності власного сайту у компанії, проводити успішну PR-кампанію.

SMM (Social Media Marketing) вважається інструментом нестандартного просування товарів і послуг, однак, є все більш необхідним у сучасному світі. Що робить SMM-менеджер на самому початку своєї роботи?

По-перше, створює акаунти та спільноти в найбільш популярних блогах і соціальних мережах з описом товарів / послуг компанії; модерує тематичні форуми, відповідаючи на запитання зацікавлених користувачів, а також пише власні цікаві статті, явно чи приховано вказуючи на переваги обраної фірми.

Для залучення великої кількості учасників спільноти та читачів блогу компанії використовуються найрізноманітніші інструменти – і безкоштовна реклама в інших спільнотах, і особисті запрошення, і активне спілкування на дану тему в «сусідніх» форумах, також використовуються популярні ігрові додатки (наприклад, «Вконтакте» або в «Моєму Світі»).

Якими б способами не користувався SMM-працівник компанії, вся його діяльність направлена на підвищення популярності бренду, збільшення популярності сайту в Інтернеті та прибутку його власника.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua