Меню Закрити

Скульптор акваріумних декорацій

WKVVgwtv3qQБудь-який художник мріє створити неординарну композицію. І у великому видовому акваріумі є де розгорнуться! Накопичення каменів, різнобарвні скельця, керамічні горщики, скульптури, «останки затонулих кораблів», підводні замки, вигадати можна все, що душі завгодно. Однак у погоні за модою й оригінальністю не варто забувати про риб, адже далеко не у кожній конструкції їм буде комфортно жити. Працюючи над ексклюзивними витворами, скульптор зобов’язаний ураховувати як інтереси клієнта, так і потреби живих мешканців акваріума, ні на хвилину не забуваючи про кошторис, виділений на все замовлення.

Підготовка

Жоден виш не видає подібного диплома. Тому в професію приходять різними шляхами. Хтось може похвастатися біологічною освітою, хтось дизайнерською, а хтось просто багаторічним стажем акваріуміста-аматора. Великі аква-дизайнерські фірми воліють навчати подібних фахівців самі й «під себе». А від кандидатів вимагають знання основних видів декоративних риб і рослин, умов їхнього утримання, наявність художнього смаку та вміння працювати руками. Навчання триває 2-3 тижні, потім тижнева практика та здавання іспиту. За його результатами і здійснюється прийом на роботу.

Навички та знання

Не завжди вдається дати волю своїй уяві та натхненню. Форми, які скульптор повторює день у день, зовсім не здаються настільки побитими й обридлими для замовника. Для нього це перший акваріум у житті. Тому заздалегідь запасіться терпінням і доброзичливістю. Клієнт, який згоден слухати поради майстра – рідкісна вдача. А ось вміти працювати з сучасними, довговічними, екологічно чистими полімерами, які не тільки прекрасно маскують акваріумне обладнання, але точно імітують натуральні камені, корчі, корали – обов’язково.

Ринок праці

Попит на подібні послуги останнім часом зростає та стає все більш стабільним. Молодь приваблює вільний графік і можливість творчого самовираження. Оплата, як правило, відрядна, у міру нагромадження знань і вмінь вона, природно, буде зростати. Гарний фахівець має від кожного замовлення 5-10%, якщо працює на фірмі. Але можна вести справу й самостійно.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Скульптор акваріумних декорацій | Proforientator.info

Коментарі закриті.