Меню Закрити

Ріелтор

548b3be8f34248459895e711373a4c47f61d9dfdРіелтор – фахівець ринку нерухомості, що супроводжує угоду оренди чи купівлі-продажу від початку до кінця. Передусім цей фахівець має орієнтуватись на інтереси тієї сторони, яку представляє. При цьому ріелтор повинен не лише уважно вислуховувати побажання клієнта, а й надавати кваліфіковану пораду щодо покращення житлових умов чи придбання та продажу нерухомості, реально оцінюючи кожну окрему ситуацію.

 Щоб успішно працювати у сфері нерухомості, перш за все, важливо бути психологічно витривалою та фізично міцною людиною. Адже ріелтор, за специфікою роботи, завжди перебуває між двох вогнів – продавцем і покупцем.

Стрес – постійний супутник цієї професії. І як свідчить статистика, зі ста осіб, які вирішили спробувати себе у цій справі, через кілька місяців залишається лише п‘ятеро, інші не витримують психологічного та емоційного навантаження. Проте шанс випробувати себе як ріелтора має кожний бажаючий.

 Звісно, робота ріелтора пов‘язана з людьми, і тому головна і обов‘язкова вимога, яку роботодавець висовує до претендентів, – висока комунікабельність.

Бажано закінчити вищий навчальний заклад чи навчатися, – зрозуміло, що освіта збільшує знання, але ця умова не обов‘язкова.

Вік претендентів має бути старшим за 25 років. Робота з людьми вимагає не лише знань, а й життєвого досвіду. Деякі молоді претенденти бажають отримувати результат якнайшвидше, але, щоб стати успішним ріелтором необхідно добре знатися на нових та типових проектах житла, багато працювати (перегляд квартир, оформлення документів тощо). Цю професію добре характеризує прислів‘я: “Без труда не вытянешь рыбку из пруда”.

 Зарплата ріелтора складає відсоток від суми угоди, укладеної ріелтором. Процент є досить високий, бо інакше в цій сфері працювати немає сенсу. І тому досвідчені ріелтори отримують добрі гроші від угод.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua