Меню Закрити

Провідний програміст C ++

99f3f2fc-ad95-4c8b-8fa5-6c544d12f1a6Посада провідного програміста – один із ступенів кар’єри IT-шника. Крім безпосередньої розробки програмного забезпечення провідні програмісти виконують й управлінські функції: планують процес програмування, розподіляють завдання в команді розробників, визначають терміни виконання проектів, контролюють графік і якість розробки, складають технічну документацію.

Претендувати на посаду провідного програміста можуть претенденти з неповною та закінченою вищою освітою та досвідом розробки на С ++ від 2 років. Кандидати повинні знати принципи об’єктно-орієнтованого програмування, теорію реляційних баз даних, бібліотеки та шаблони проектування. Обов’язкове знання SQL, а також досвід розробки додатків під Windows.

Досвід програмування на С ++ більше 3 років і в тому числі стаж роботи провідним розробником не менше 1 року – такими є ключові вимоги до фахівців, які розраховують на більш високий дохід. Крім цього від кандидатів вимагається знання методологій проектування програмного забезпечення, класичних алгоритмів і структур даних, навички оптимізації С ++ коду. Стане в нагоді досвід роботи в команді програмістів і вміння розбиратися в чужому коді. Серед додаткових побажань до претендентів нерідко зустрічаються такі: досвід розробки мережевих додатків або додатків під *nix системи.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua