Меню Закрити

Пластичний хірург

injection2Пластичний хірург – фахівець з медичною освітою, який здійснює оперативні втручання в організм людини, метою яких є відновлення форми або ж відновлення функції будь-якого органу або тканини, а також зміна поверхні тіла.

Обов’язки

Пластичний хірург виконує перелік робіт і послуг для діагностики захворювання, оцінки стану хворого та клінічної ситуації відповідно до стандарту медичної допомоги.

Виконує перелік робіт і послуг для лікування захворювання, стану, клінічної ситуації відповідно до стандарту медичної допомоги.

Проводить експертизу тимчасової непрацездатності, направляє пацієнтів з ознаками стійкої втрати працездатності для огляду на медико-соціальну експертизу.

Оформляє необхідну медичну документацію, передбачену законодавством з охорони здоров’я.

Проводить санітарно-освітню роботу з населенням і хворими.

Складає звіт про свою роботу та проводить аналіз її ефективності.

Вимоги

Компетентність в спеціальності, офіційна ліцензія на заняття пластичною хірургією, базова кваліфікація і додаткове тренування та досвід роботи з різними методиками.

Співпереживання. Це необхідна властивість всіх лікарів – здатність поставити себе на місце пацієнта і перейнятися його почуттями.

Безумовно, людина, що вибирає професію пластичного хірурга, повинна усвідомлювати свою величезну відповідальність – як за зовнішній вигляд, так і за майбутнє життя пацієнта.

Хірург даної галузі зобов’язаний бути не тільки чудовим лікарем, а й мати гарний смак. Найменша неточність або асиметрія буде помітна пацієнту і оточуючим.

Пластичний хірург зобов’язаний мати чесність, золоті руки і справжнє покликання.

Пластичний хірург повинен володіти високою стресостійкістю, адже в такої професії немає половинчастого результату.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Пластичний хірург | Proforientator.info

Коментарі закриті.