Меню Закрити

Пакувальник подарунків

Woman Wrapping GiftСьогодні все більше уваги люди приділяють упакуванню подарунків. Якби радість від отриманого подарунка можна було підрахувати математично, гарна обгортка точно склала б не менше половини.

Майстрів з оформлення подарунків зараз не так багато. У великих супермаркетах і сувенірних магазинах роботу пакувальника найчастіше виконують спеціально навчені продавці.

Зараз у великих містах існує велика кількість спеціалізованих курсів. Бажаючих пройти навчання та стати професійними дизайнерами упакування достатньо. Це й співробітники магазинів, що спеціалізуються на подарунках, і працівники великих торговельних мереж з продажу техніки. Часто керівники невеликих приватних компаній, що займаються продажем квітів і сувенірної продукції, відправляють на курси підвищення кваліфікації свій персонал.

Займаються на курсах і ті, хто збирається зробити дизайн упакування своєю професією. Такі фахівці затребувані скрізь, особливо в передсвятковий час.

Навчання починається з азів: пакувальників-початківців навчають правильно загортати в подарункову обгортку пласку прямокутну коробку, зав’язувати стрічки. Потім учні освоюють тонкощі професії: способи розташування бантів, види упакування, особливості пакувальних матеріалів, розміри коробок для різних видів подарунків.

Також навчають використовувати в дизайні упакування різні підручні матеріали, починаючи зі стразів і закінчуючи повітряними кульками. Вищим пілотажем у цій професії вважається вміння упакувати подарунок нестандартної форми та великих розмірів, наприклад холодильник або автомобіль.

Щоб стати гарним дизайнером упакування, однієї вправності рук і акуратності буде недостатньо. Потрібно також мати фантазію, уяву й, звичайно ж, художній смак. Тільки маючи всі перераховані вище якості, можна створювати дійсно ексклюзивні й оригінальні вироби.

Закінчивши курси, можна буде працювати не тільки у великих мережах магазинів, але й у компаніях, що спеціалізуються на упакуванні подарунків. Співробітники вигадують і складають різноманітні подарункові набори та упаковують їх. Також професійні пакувальники затребувані в event-агентствах. Вони можуть займатися, наприклад, складанням букетів для наречених і готувати призи для учасників конкурсів і вікторин.

Традиційно професія дизайнера упакування вважається жіночою. Дійсно, серед учнів шкіл дизайну та фахівців у сувенірних магазинах чоловіки зустрічаються не часто.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua