Меню Закрити

Наклеювач постерів

mastera4Жодне місто вже не можливо уявити без зовнішньої реклами, тієї, що заполонила всі магістралі, вулиці та проспекти. Зображення на рекламному щиті складається з декількох постерів, які наклеювач має з’єднувати в одне ціле, наклеюючи їх один за одним на поверхню щита.

Така робота починається з підготовки поверхні щита під наклеювання – видаляються частини старих зображень, зачищається та протирається від пилу поверхня, наноситься шар клею під першу «цеглинку». Розклеювач має акуратно приклеїти перший постер: обережно розрівнювати його поверхню та розігнати з-під нього повітряні пухирі. Після цього наклеюються інші секції, на стиках різних частин зображення плаката має бути ідеальним.

Головна вимога, яку роботодавець висуває до претендентів, – бажання працювати і заробляти гроші. Обмежень щодо віку та освіти здобувачів немає, але навряд чи літня людина (погодиться, важко працювати тривалий час із піднятими догори руками та перебуваючи весь день на ногах), впорається з цією роботою.

Претендент на цю посаду повинен мати просторову уяву та фізичну витривалість. Особам, які мають розлади вестибулярного апарату, координації рухів та схильним до простуди, ця робота протипоказана. Таке обмеження пов’язане з тим, що наклеювач постерів працює в «люльці» спеціальної машини – його робоче місце дуже високо, до того ж просто неба.

Зарплата наклеювача постерів залежить від обсягу та якості виконаних робіт. Графік роботи такого спеціаліста – поняття досить відносне, бо при наявності авральних завдань іноді доводиться працювати цілодобово.

 Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua