Меню Закрити

Менеджер з виставкової діяльності

realtor2Типовий образ такого фахівця – приваблива та харизматична жінка, з високим інтелектом, з вищою освітою (а краще з двома), професійно «підкована», яка знає іноземну мову.

Варіант «лайт» – жінка з зовнішністю фотомоделі та вищою освітою, комунікабельна, яка чудово знаючий діловий етикет і основи клієнтського сервісу.

Знання та навички. Працювати на виставці – не означає просто «світити обличчям» на стенді. Основний обов’язок менеджера – вести переговори. Відвідувачі стенда на підставі спілкування з менеджером не лише складають думку про фірму і її продукцію, але й нерідко ухвалюють рішення щодо підписання контрактів.

Потрібно дуже добре розбиратися не лише в продукції або послугах фірми, яка представляється, але й у загальній темі виставки, мати широкий кругозір, уміти користуватися різними джерелами інформації. І посміхатися, посміхатися, посміхатися…

Підготовка. Менеджерів з виставкової діяльності готують у вищих навчальних закладах і коледжах за фахом «Маркетинг і реклама». Проте значна частина знань і навичок приходить лише з практикою.

Місце дії. Заробіток менеджера прямо залежить від місця роботи – працюючі в BTL-агентствах, яких фактично «здають в оренду» для роботи на стенді фірми-замовника, нерідко мають договірну зарплату, що залежить від вартості виставкового контракту та кількості робочих днів. Співробітники виставкових центрів або брендових фірм, які час від часу проводять експозиції, частіше мають оклад.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Менеджер з виставкової діяльності | Proforientator.info

Коментарі закриті.