Меню Закрити

Менеджер з транспортної логістики

9d13312b4bc8f4До компетенції менеджерів з транспортної логістики входить організація міжнародних і внутрішніх перевезень, побудова та ведення логістичних маршрутів, координація і контроль переміщення вантажу на всіх етапах шляху. Дані фахівці визначають вартість перевезень, беруть участь у підборі транспортних компаній, здійснюють моніторинг ринку транспортних послуг. Обов’язки менеджерів з транспортної логістики включають взаємодію з митними брокерами та органами сертифікації, ведення товарно-транспортної документації, складання звітів.

Претенденти, які вперше пробують себе в транспортній логістиці, повинні знати основи організації перевезень та розрахунку їх собівартості, транспортну документацію, закони та нормативно-правові акти, що регулюють дану сферу діяльності. Претендентам також необхідно впевнено володіти комп’ютером: пакетом MS Office і програмою «1С». Досить лояльно роботодавці ставляться до освіти менеджерів-початківців: шанси на працевлаштування мають випускники вишів і коледжів та шукачі з неповною вищою освітою.

Претендентам на більш високу зарплату необхідно мати навички складання логістичних ланцюжків, досвід роботи з власним автопарком або досвід підбору транспортних компаній (в залежності від специфіки компанії-роботодавця). Також затребуване знання основ митного законодавства.

Типовий функціонал:

– Побудова та ведення логістичних маршрутів;

– Підбір перевізників виходячи з найбільш ефективних схем роботи;

– Організація міжнародних та / або внутрішніх перевезень;

– Координація та контроль переміщення товару на всіх етапах перевезення;

– Планування та відстеження графіка завантаження транспорту;

– Розрахунок вартості перевезень, аналіз і мінімізація витрат;

– Робота з транспортними компаніями, митними брокерами та органами сертифікації;

– Ведення товарно-транспортної документації;

– Робота з рекламаціями;

– Складання звітів;

– Моніторинг ринку транспортних послуг.

Вимоги до позиції: тип зайнятості – повний робочий день.

Рівень оплати праці спеціаліста визначається добробутом компанії, переліком посадових обов’язків, досвідом роботи за фахом, рівнем розвитку професійних навичок.

 Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Менеджер з транспортної логістики | Proforientator.info

Коментарі закриті.