Меню Закрити

Локейшн-менеджер

2B20uiQ0yRIВід англ. location – приміщення, розміщення, визначення місця для чогось, дислокація.

Особливості професії

Локейшн-менеджер займається пошуком та підготовкою місць для зйомки фільму або телепередачі. Знімальний майданчик можна організувати і в квартирі звичайного багатоквартирного будинку, і на берегу біля моря… Все залежить від змісту фільму.

Локейшн отримує від режисера чи художника-постановника приблизний опис натури або об’єкта, необхідного для зйомок. Потім, взявши в руки фотоапарат, відправляється на пошуки.

Об’єкти, що сподобалися, він фотографує, щоб продемонструвати вибір режисерові.

Однак це не найважча частина роботи. Набагато складніше буває (хоча і не завжди) домовитися з власником або адміністрацією об’єкта, органами правопорядку (якщо знімати планується на вулицях міста) тощо. Особливо якщо бюджет фільму низький і коштів на оренду замало.

Локейшн-менеджментом може займатися і директор фільму, який вирішує організаційні питання під час знімального періоду. А також асистент художника-постановника.

Робоче місце

Кіностудії, продюсерські центри.

Важливі якості

Локейшн-менеджер – це легка на підйом, але дуже відповідальна людина. Для відбору натури таі місць для зйомок необхідно володіти художнім зором, розуміти концепцію режисера, володіти ерудицією. Необхідна здатність зав’язувати особисті контакти, знаходити спільну мову з дуже різними людьми – від держслужбовця до олігарха-власника будинку з позолоченими сходами.

Знання та навички

Час на пошуки часто обмежений, тому цінуються фахівці зі своєю «базою об’єктів». Особливо це актуально для телебачення.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Локейшн-менеджер | Proforientator.info

Коментарі закриті.