Меню Закрити

Інженер садово-паркового господарства

Умань. Софиевский парк. Центральная площадь паркаКажуть, що краса врятує світ… Але, мабуть, лише за умови, що ми їй допоможемо. На жаль, сьогодні ніхто не квапиться це робити. Навіть навпаки: задля швидкої наживи знищуються парки, ліси, забруднюються водойми. Ми на це дивимося й думаємо: «Мабуть, так треба». Але кому треба? Точно не нам з вами…

Можливо колись люди все-таки навчаться берегти природу. Лише уявіть собі парк або ліс навесні. Тихий шепіт листочків, аромати квітів, пташиний спів дзвенить у вишині… Дихається вільно й легко. І ніякого смороду від вихлопних газів, ніякого реву автомобільних моторів. Навкруги величний спокій і царствена краса. І господарюєте в цьому райському куточку ви… Звісно, якщо ваша професія інженер садово-паркового господарства.

Ви уявіть, наскільки б комфортніше почувалися мешканці сучасних міст і містечок, якби таких острівців природи ставало дедалі більше.

Тим, кому така картина справді гріє душу, варто детальніше ознайомитися з обов’язками інженерів садово-паркового господарства. Отже, представники цієї професії:

– проектують майбутнє садово-паркове господарство;

– планують й організовують садово-паркові роботи: доглядають за рослинами, підвищують родючість ґрунтів, оновлюють зелені насадження тощо;

– планують й організовують господарську діяльність: забезпечують ефективний продаж посадкового матеріалу; організовують будівництво й ремонт споруд господарства; укомплектовують садово-паркові служби постійними кваліфікованими робітниками; організовують виробниче навчання тощо;

– залучають громадськість до догляду за садово-парковим господарством, проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дбайливого ставлення до природи.

Професія інженера садово-паркового господарства вимагає доброго здоров’я та гарного фізичного розвитку, аналітичних та комуникативних здібностей, творчого мислення.

Хорошими інженерами садово-паркового господарства стають люди, яким подобається вивчати інженерні та біологічні науки, а також які є шанувальниками вітчизняної та світової культури.

Навчають професії інженера садово-паркового господарства у вищих навчальних закладах за спеціальністю «Садово-паркове господарство». Тут найбільш глибоко вивчають фізику, хімію, біологію, історію України, філософію, основи економічної теорії.

Набуті знання та професійні навички інженера садово-паркового господарства можна реалізувати, працюючи на таких посадах:

  • інженер по утриманню зелених насаджень,
  • інженер декоративного розсадника,
  • лісничий,
  • інженер відділу Держжитлокомунгоспу,
  • старший лаборант навчально-дослідних установ,
  • керівник відділу в ремонтно-будівельних управліннях по створенню зелених насаджень, заповідниках, навчально-дослідних установах, установах Держжитлокомунгоспу.

Матеріал із сайту http://trud.gov.ua

1 Коментар

  1. Сповіщення:Інженер садово-паркового господарства | Proforientator.info

Коментарі закриті.