Меню Закрити

Директор філії

nature-minimalistic-flowers-job-business-HD-WallpapersКерівництво філіями включає в себе стратегічне й оперативне планування діяльності, забезпечення досягнення планових показників. Директор філії бере участь у проектуванні організаційної структури, регламентації бізнес-процесів, розробці стандартів, регламентів, інструкцій. Він відстежує показники розвитку бізнесу в регіоні і стан ринку збуту, впроваджує заходи щодо підвищення ефективності роботи, займається бюджетуванням, контролює фінансові потоки, взаємодіє з місцевими органами влади. Керівники такого рівня забезпечують високий рівень сервісу для клієнтів, взаємодіють з партнерами, проводять переговори та укладають угоди.

Вакансії, що припускають відсутність у претендентів навичок управління філіями, в той же час містять вимоги до наявності досвіду керівної роботи – від 3 років. Таким чином, довірити філію роботодавці готові лише управлінцям, які добре зарекомендували себе та встиг набути досвіду бюджетування та розвитку продажів, навичок ведення переговорів з першими особами компаній. Теоретична підготовка також повинна бути на висоті: потрібні знання менеджменту, маркетингу, стратегічного планування, трудового законодавства та норм охорони праці, вимог законодавчих та нормативних правових актів, що регламентують діяльність компанії, постанов регіональних і місцевих органів державної влади і управління.

Більш високі шанси на працевлаштування мають шукачі зі стажем керування філією не менше 1 року. Роботодавці зацікавлені в кандидатах, які мають досвід розробки та реалізації стратегії розвитку, компетентних у питаннях маркетингу, стратегічного, тактичного та фінансового менеджменту, управління персоналом.

Вище рівень доходу – з’являються і нові вимоги до претендентів на нього. По-перше, стаж роботи директором філії: він повинен становити не менше 2 років. Роботодавці приділяють пильну увагу досвіду шукачів з розвитку філії, створення та впровадження ключових показників ефективності. Додатковим плюсом для кандидатів послужить досвід укладання довгострокових контрактів і додаткова освіта в галузі менеджменту, особливо ступінь MBA.

Найбільш цінні для роботодавців керівники високої кваліфікації, що одержали досвід відкриття філії «з нуля».

Типовий функціонал:

 • стратегічне та оперативне планування діяльності філії, забезпечення досягнення планових показників;
 • проектування організаційної структури філії, постановка, опис і регламентація бізнес-процесів;
 • аналіз показників розвитку бізнесу в регіоні, розробка заходів щодо підвищення ефективності роботи філії;
 • участь у розробці стандартів, регламентів, інструкцій і контроль їх дотримання;
 • забезпечення високого рівня сервісу для клієнтів;
 • планування та контроль фінансових потоків компанії;
 • планування та контроль виконання бюджету;
 • участь у процесі підбору, навчання, мотивації персоналу;
 • контроль за раціональним використанням матеріальних і трудових ресурсів;
 • взаємодія з партнерами, проведення переговорів та укладення угод;
 • взаємодія з місцевими органами влади;
 • аналіз поточного стану регіонального ринку;
 • надання звітності в центральний офіс.

Вимоги до позиції: тип зайнятості – повний робочий день.

Рівень оплати праці спеціаліста визначається кадровою політикою компанії, переліком посадових обов’язків, досвідом роботи за фахом, рівнем розвитку професійних навичок.

Матеріал із сайту http://trud.gov.ua

1 Коментар

 1. Сповіщення:Директор філії | Proforientator.info

Коментарі закриті.