Меню Закрити

Інженер-кошторисник

engineerПрофесія інженера-кошторисника знаходиться “на стику” будівництва та фінансів. З кожним роком вона стає все більш популярною і затребуваною.
В обов’язки кошторисника входять складання і перевірка кошторисів, складання актів виконаних робіт, розрахунок та узгодження договірних цін на різні види робіт.

Специфіка професії

Хоча більшість будівельних професій традиційно вважаються чоловічими, кошторисник – виняток із правил. Не менш половини фахівців з кошторисної справи – жінки.

Місце роботи

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості

  • акуратність;
  • уважність;
  • аналітичний склад розуму;
  • вміння працювати з цифрами.

Кар’єра

Заробітки кошторисників змінюються в залежності від рівня компанії-роботодавця, а також від стажу роботи та професіоналізму кандидата.

Зарплата і перспективи професії Інженера-кошторисника:

Заробітки кошторисників варіюються в діапазоні $1000-2000 в місяць залежно від рівня компанії-працедавця, а також від стажу роботи і професіоналізму кандидата.

Інші професії напряму: бухгалтери, фінансисти, аудитори

А ви знаєте, що професія Інженера-кошторисника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер-кошторисник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями а головне – уміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи.

Також пам’ятайте – успішний Інженер-кошторисник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар’єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер-кошторисник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Інженером-кошторисником, перегляньте пропозиції українських вишів і учбових центрів з підготовки фахівців цієї сфери.