Касир-операціоніст – обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов’язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін у базу даних під час надходження і знятті грошей.
Cпецифіка роботи банківським касиром-операціоністом:
Плюси професії:
Мінуси професії:
Робота для банківського касира-операціоніста:
Банківські організації. Особисті якості:
Незалежно від ситуації (чи то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Нерідко від професіоналізму та старанності цього співробітника залежить робоча атмосфера. Зарплата і перспективи професії банківського касира-операціоніста:
Посада касира-операціоніста часто стає першою сходинкою для успішної банківської кар’єри: багато з тих, хто сьогодні займає серйозні посади в фінансових структурах, починали роботу у віконці прийому платежів. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, надходять до вузу і стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіта та посада з непоганим стабільним окладом. Як стати касиром-операціоністом:
Щоб стати касиром, можна закінчити технікум або училище за спеціальністю «касир-операціоніст». Але середньо-спеціальна освіта не дозволить просуватися кар’єрними сходами. Можна спочатку закінчити училище або технікум, а вже потім вступити в університет на заочну форму навчання: Також можна пройти короткий курс касира на спеціалізованих курсах касирів: |
1 Коментар
Коментарі закриті.
Сповіщення:Банківський касир-операціоніст | Proforientator.info