Меню Закрити

Брокер

Щодня фахівці, які працюють у брокерських компаніях, відстежують зміну вартості світових валют або цінних паперів та укладають угоди. Вони грають на гроші клієнтів, ризикуючи великими сумами, а самі отримують відсотки від вдалих операцій. Основне завдання – купити подешевше, продати подорожче.

Cпецифіка роботи брокером

У брокерській компанії дуже швидко можна зробити кар’єру. Тут немає серйозної вертикальної структури, ієрархії. Дорости можна до начальника відділу або, якщо пощастить, до директора компанії.

Робота для брокера

Брокерські компанії, будь-які фінансові організації та ін

Особисті якості

Вам підходить робота в брокерської компанії, якщо ви: психічно стійкі, врівноважені, схильні до авантюр, любите ризикувати, стійко переносите поразки, прямуєте приказці “Сім разів відміряй, один раз відріж”.

Зарплата і перспективи професії брокера

Зарплати фахівців, що працюють у брокерських компаніях, складаються з фіксованого окладу (в середньому 1000-1200 у. е.) та відсотків. Sales отримують комісійні за кількість залучених клієнтів і клієнтських грошей. Трейдери живуть на відсотки від прибутку, отриманого в результаті торгів (близько 10%). Аналітикам видають премії за якісно виконану роботу (оцінюється вірність прогнозів). Розглядаються заслуги кожного співробітника окремо, тому назвати конкретні суми складно. При вдалому розкладі в місяць можна заробляти кілька тисяч доларів, при невдалому (у деяких компаніях працівники отримують тільки відсотки) – є ризик залишитися взагалі без грошей.

Профільна освіта

Тлумачні трейдери та аналітики виходять з випускників технічних спеціальностей (математиків, інженерів, програмістів тощо). У технічних вузах учать тому, що так необхідно в роботі: підраховувати, логічно мислити, аналізувати, робити прогнози… У відділі продажів, в принципі, можуть працювати люди з будь-якою освітою, найголовніше хороші комунікативні здібності та відмінне володіння темою (допоможуть курси та семінари, а також власний досвід проб і помилок). Але було б неправильно радити всім, хто в перспективі хоче працювати в брокерської компанії, обирати  фізико-математичну освіту Фахівців з цінних паперів готують на інших факультетах економічних або фінансових. І якщо ви хочете йти суворо за наміченим курсом, то слід вибирати спеціальність “Фінанси і кредит”.

1 Коментар

  1. Сповіщення:Брокер | Proforientator.info

Коментарі закриті.