Меню Закрити

Випробувач

Перевіряє справність і зручність в експлуатації нових моделей і дослідних зразків різноманітних машин, механізмів, приладів, агрегатів, установок у всіх можливих режимах їх роботи при різних механічних, кліматичних, гідравлічних, електромагнітних, дозиметричних або радіаційних впливах. В якості випробуваних об’єктів можуть виступати потяги і кораблі, автомобілі і літаки, двигуни і карбюратори, вимірювальна та обчислювальна техніка, будівельні матеріали та конструкції, протезно-ортопедичні вироби та предмети упаковки. Кожен випробувач має певну спеціалізацію і працює тільки з одним видом виробів.

Cпецифіка роботи випробувачем

Необхідно добре знати і суворо виконувати всі вимоги інструкцій, інструкцій з експлуатації, ГОСТів, ТУ та інших нормативних документів. Робота пов’язана з певним ризиком для здоров’я і життя людини. Передбачає ненормований графік. На такі умови йдуть в основному чоловіки.

Робота для випробувача

Випробувальні станції, полігони і лабораторії, науково-дослідні інститути, конструкторські бюро, проектні та виробничі установи, космічні станції й кораблі.

Особисті якості

Гарне здоров’я, любов до техніки, пунктуальність, відповідальність, сміливість, схильність до виправданого ризику, стійкість до стресів, вміння концентрувати увагу на конкретній задачі, швидкість реакції в екстремальних ситуаціях.

Зарплата і перспективи професії випробувача:

$ 250-1000 і більше

Профільна освіта

Вища. Спеціальності: «Випробування та експлуатація авіаційної та ракетно-космічної техніки», «Проектування та технологія електронних засобів», «Радіотехніка» та ін.