Меню Закрити

Дресирувальник

Щоденна робота дресирувальників не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого волохатого члена колективу: одного похвалить, іншого посварить, третьому видасть додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і… ватажка зграї. По великому рахунку, основне завдання – примусити тварину підкорятися волі людини.

Cпецифіка роботи дресирувальником

Циркачі переконуть: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшли з циркових сімей. Людині, сім’я якої з цирком не пов’язана, пробитися в дресуру вкрай складно. Дресирувальники – фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково браки циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається. Це репетиції. Щоденні і багатогодинні.

Робота для дресирувальника

Цирк.

Особисті якості:
  • терплячість
  • любов до тварин
  • упевненість в собі
  • здоров’я
  • фізична сила
  • сміливість
Зарплата і перспективи професії дресирувальника

У світі безліч циркових колективів, у яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні і, в результаті, добре забезпечені одиниці. Інші лише мріють про майбутню славу. Щоб стати відомим, поважаним і, відповідно, таким, що добре продається, дресирувальникові знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібний номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, уміння презентувати свій продукт. По-третє, виходи на міжнародну арену. Ведучі світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, вважають за краще працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів і оглядів.

1 Коментар

  1. Сповіщення:Дресирувальник | Proforientator.info

Коментарі закриті.