Меню Закрити

Невролог

Займається лікуванням захворювань нервової системи. Веде прийом пацієнтів, проводить діагностику, призначає обстеження і лікування. Займається терапією наслідків інсультів, допомагає хворим відновлюватися після важких хвороб, травм і операцій. До невролога звертаються люди з неврозами, больовими синдромами, нервово-психічними, психосоматичними розладами, судинними і іншими захворюваннями.

Неврологія є зараз однією з найпопулярніших медичних спеціальностей. У сучасному світі з його високим ритмом і навантаженнями дуже велика кількість стресів і емоційної напруги на душу населення. Адже недаремно в народі говорять, що всі хвороби від нервів. Серед педіатрів особливо високий попит мають дитячі неврологи.

Cпецифіка роботи Неврологом:

Робота пов’язана з постійним спілкуванням з хворими людьми, що перенесли інсульти, операції, важкі травми, лежачими хворими, літніми людьми. Робота в стаціонарах включає обов’язкові нічні чергування. Необхідно стежити за новинами фармацевтичного ринку, дослідженнями в цій області, щоб розбиратися в лікарських засобах і призначати ефективне лікування. Деякі недержавні медичні центри вважають за краще брати на роботу неврологів, у яких є додаткові спеціалізації: мануальна терапія, масаж, іглорефлексотерапія.

Робота для Невролога:

Поліклініки, лікарні, санаторії, недержавні медичні центри.

Особисті якості:
  • любов до людей,
  • чуйність,
  • терпіння,
  • уважність,
  • терпимість.

1 Коментар

  1. Сповіщення:Невролог | Proforientator.info

Коментарі закриті.