Меню Закрити

Репетитори, як панацея

Визначившись заздалегідь  із вищим навчальним закладом, та предметами з яких потрібно складати ЗНО, учні масово шукають кваліфікованих педагогів для підготовки до іспитів.

Статистика свідчить, що більшість майбутніх студентів звертаються за допомогою до репетиторів. Весь останній навчальний рік у школі, діти відвідують додаткові індивідуальні заняття, щоб повторити необхідний матеріал та надолужити втрачене.

Та чи можна бути впевненим, що навчаючись додатково, під керівництвом професійного вчителя, успіх на ЗНО гарантований? Насправді, у більшій мірі, все залежить від самого учня. Адже важко навчити того, хто не хоче, тому, важливо мати бажання та мотивацію. Є багато випадків, коли самостійна підготовка дитини до ЗНО дає хороший результат. Звичайно, велику роль відіграють наполегливість та працьовитість учнів.

Зараз існує багато додаткової літератури із необхідними матеріалами та завданнями, яку цілком можна освоїти самостійно. Основне, правильно розпоряджатися вільним часом, уміти скласти свій графік занять та чітко дотримуватись його. Якщо виникають труднощі чи не зрозумілі теми, завжди можна звернутися за допомогою до шкільного учителя.

Розвиток технологій, дозволяє пробувати свої сили та складати минулорічні завдання ЗНО онлайн. Також, участь у пробному тестуванні, дає можливість оцінити рівень своїх знань, побачити помилки та зрозуміти, на що варто звернути увагу.

Жоден репетитор не здатен забезпечити успіх на іспитах, без старанності та бажання учня. Важливими є клопітка праця, цілеспрямованість та свідомість того, що вступ до вишу є відповідальним кроком. Тож, якщо Вам притаманні дані риси, самостійна підготовка до ЗНО, цілком посильна.