Меню Закрити

Творчі професії

Серед розмаїття професій, актуальними завжди були та залишаються професії пов’язані із мистецтвом. Творчі особистості, захоплюють своєю легкістю, креативністю та індивідуальністю.

Театр та кіно все більше вабить юних абітурієнтів, кожен мріє бути відомим, гастролювати світом та закінчити свою кар’єру зіркою Голлівуду. Головними якостями, якими потрібно володіти майбутньому студенту є артистизм, умінням перевтілюватися та виконувати ролі різних героїв. Також мати хорошу пам’ять та відчуття ритму. Заробітна плата акторів залежить від кількості пропозицій та суми гонорару.

Популярною та затребуваною стає спеціальність дизайнера. Хорошими спеціалістами у сфері ландшафтного дизайну, дизайну одягу, інтер’єру, реклами, стають люди із багатою уявою та художніми здібностями. Необхідно бути уважним до деталей, володіти високим рівнем комунікативних навичок.

У сфері шоу –бізнесу, також є цікаві та досить популярні вакансії, такі, як діджей, каскадер, кліпмейкер. Іноді це просто захоплення, хобі, додатковий підробіток, але часто, і основний вид зайнятості людини.

Поціновувачі всього красивого та неповторного, можуть спробувати себе в б’юті індустрії, яка до слова, стрімко розвивається. Тут можуть реалізуватися майстри манікюру та педикюру, стилісти, візажисти, косметологи. Професія не тільки цікава та приємна, але і досить прибуткова. Справжні фахівці цінуються на ринку праці, до того ж, нові салони краси відкриваються із шаленою швидкістю.

Тож, якщо Ви відчуваєте, що є людиною із вишуканим смаком, творчими здібностями та великим потенціалом у сфері мистецтва, варто спробувати свої сили та впевнено іти до мети.