Меню Закрити

ІНСТРУКТОР ФIТНЕС-ЦЕНТРУ

Спеціаліст, який організовує проведення фізкультурних занять оздоровчої спрямованості та інших заходів щодо залучення до здорового способу життя.
Слово «фітнес» в перекладі з англійської означає придатність, відповідність, готовність. Таким словом з подачі західних популяризаторів оздоровчого бізнесу стали називати практично всю сучасну фізкультуру – спеціальні системи вправ, заняття в тренажерному залі, всілякі оздоровчі заходи, включаючи навіть дієти, масаж, косметологію. Загалом, все те, що допомагає людині здобути ту саму «придатність до життя», яку має на увазі слово «фітнес».
Робота інструктора фітнес-центру складається з підготовки і проведення занять з клієнтами. Інструктор приходить у фітнес-клуб за своїм розкладом, перевдягається в спортивну форму, готує необхідний для занять інвентар, диски з музикою і т. п., перевіряє стан залу, тренажерів. Зустрічає людей, що прийшли на заняття, вітає їх, запитує про самопочуття, настрій. Розподіляє бажаючих займатися, погоджує з ними програму уроку, пропонуючи конкретні вправи і їх заздалегідь продумані послідовності.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=830