Меню Закрити

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КОНСУЛЬТАНТ

Проаналізувавши різні визначення, можна сказати, що інвестиційний консультант – це людина, яка професійно консультує фізичних і юридичних осіб з питань інвестування та методів керування активами. Інвестиційний консультант відповідає за розробку інвестиційної політики, якою потім люди, які його найняли, і керуються.
Отже, до обов’язків даного фахівця в першу чергу входить аналіз фінансових активів з метою визначення їхніх інвестиційних характеристик і видача рекомендацій в сфері керування інвестиціями, керування портфелем цінних паперів, фінансового менеджменту і т. п. Кінцевим споживачем результатів професійної діяльності інвестиційного консультанта є потенційний інвестор, який оперує на фінансових ринках, – фізична або юридична особа.
Із усього вищесказаного випливає, що дана професія дуже тісно переплетена з професіями фінансового аналітика й інвестиційного аналітика. Однак, ці фахівці цілком можуть і не бути консультантами, а от консультант – просто зобов’язаний бути аналітиком. Але, крім цих, у нього є ще маса інших обов’язків, на яких ми й хочемо зупинитися докладніше.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=749