Меню Закрити

WEB-дизайнер

Професія Веб-дизайнера досить-таки нова. Восьмидесяті роки – прості роки, існує вже чимала кількість сайтів, але всі вони подібні один на одного, всі дотримуються чіткого академічного стилю оформлення. Але технології розвиваються все швидше і швидше, модифікується мова HTML, з’являються нові просунуті браузери. Елементом відображення web-сайтів стає не лише текст, але і графіка, що і послужило поштовхом до появи нового напряму в дизайні – web-дизайну і, відповідно, виникненню нової професії. З’явилися компанії, які стали включати в число своїх послуг розробку оригінального дизайну своєї продукції, як ще один інструмент для залучення відвідувачів.
Характеристика роботи web-дизайнера: творча розробка ескізів оформлення сайтів, з врахуванням тенденцій моди і опрацювання в матеріалі одиничних виробів: банерів, векторних і растрових зображень, елементів навігації, шрифтових композицій. Підбір образотворчого матеріалу для створення виробу. Самостійна обробка композиційних і технологічних рішень.
Web-дизайнер повинен знати: класифікацію сайтів за призначенням; функції моди та дизайну; основи малюнку, живопису, композиції, кольору; історію мистецтв і дизайну; історію і основи проектування шрифтів; способи конструювання і моделювання сайтів; технологію виготовлення і сучасної обробки зображень; знання спеціальних програм для ЕОМ і галузевих стандартів.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=734