Меню Закрити

SEO-ОПТИМІЗАТОР

Історія
SEO – це англійська абревіатура, яка розшифровується як search engine optimization, що в перекладі означає «пошукова оптимізація».
Разом з появою і розвитком пошукових систем Інтернету у середині 1990-х з’явилася й оптимізація. Тоді пошукові системи надавали великого значення тексту на сторінці, ключовим словам у мета-тегах й іншим внутрішнім факторам, якими власники сайтів могли легко маніпулювати. Це призвело до того, що за запитом багатьох пошукових систем перші кілька сторінок зайняли сміттєві сайти, що різко знизило якість роботи пошукових систем і призвело багатьох з них до упадку.
З появою технології PageRank більше ваги почали надавати зовнішнім факторам, що допомогло Google вийти в лідери пошуку у світовому масштабі, ускладнивши оптимізацію за допомогою одного лише тексту на сайті.
Однак оптимізація розвивається разом із пошуковими системами, і в сучасних результатах пошуку можна бачити все більше комерційних сайтів зі штучно роздутою популярністю, особливо за комерційно привабливими запитами.
Більшість власників web-ресурсів сьогодні розуміє, що пошукова оптимізація є дуже важливою, якщо вони хочуть розкрутити свій ресурс. Пошукова оптимізація дає змогу підвищувати позиції і рейтинг у різних пошукових системах. Користю від верхніх позицій є великий прибуток. Тому сьогодні професія seo-оптимізатора є все більш затребуваною.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=731