Меню Закрити

Цікава класифікація лікарів

лікар

Терапевт.

Це не доктор, це менеджер. Він поняття не має, як вас лікувати, але може сказати, до кого треба звернутися. Якщо знає, хто це може зробити. Але не факт, що той, кого він знає, знає, як вас лікувати. Загалом, незважаючи на те, що медицина зробила крок далеко вперед, надія залишається як і раніше тільки на Бога, якого, як відомо, большевики скасували ще у 1917 році.

Хірург.

Хірург він як сапер. Помиляється тільки один раз. Правда якщо сапер помиляється тільки один раз у своєму житті, то хірург помиляється тільки один раз у вашому житті. Навіть якщо після помилки хірурга вам вдалося зберегти життя, повірте, воно таке вам на біса не потрібне. Як і сапер, хірург керується не накопиченою інформацією, а інтуїцією. І в цьому наше щастя, оскільки в медицині інтуїція і раніше куди надійніше.

Оториноларинголог.

У цих лікарів явний комплекс неповноцінності. Спочатку їх називали ухогорлоносамі. Але це їм здалося несерйозним. Тоді їх стали називати ЛОР-лікарями. Але й цього їм здалося мало. Тепер вони об’єдналися з логопедами, оскільки без допомоги логопедів люди вимовляти їх нову назву не можуть. Та й, чесно кажучи, не дуже-то й хочуть. Найбільш суттєва допомога від цих лікарів, це коли ви, нарешті, без слухового апарату зможете з першого разу розчути назву його професії. Воно вам треба?

Стоматолог.

Іноді, щоб їх відразу не розпізнали, вони називають себе дантистами. Найстрашніші лікарі. Одне щастя, кількість спілкувань з ними у середньостатистичної людини обмежена 32 візитами. А для тих, у кого немає зубів мудрості — 28 візитами. Адже розумні люди завжди говорили, що простакам живеться набагато легше (на 12,5%). Так що вирішуйте самі.

Окуліст.

Цим теж здалося мало і вони стали називати себе офтальмологами. Люди вкрай неприємні, оскільки завжди хочуть, щоб ви бачили те, на що очі б ваші не дивилися.

Гінеколог.

Найкращі обділені лікарі, оскільки у них в два рази менше пацієнтів, ніж у решти ескулапів. Цікаво, що серед гінекологів практично не зустрічаються чоловіки. Оскільки в гінекології все строго — або ти чоловік, або гінеколог. Спробуйте 61320 годин на рік дивитися на найцікавіші частини тіла жінок, і гарантую вам, ви швидко втратите до них інтерес. Не можна перетворювати хобі на професію.

Акушер.

Найповажніший в медицині лікар. Саме він забезпечує роботою всіх інших лікарів.

Венеролог.

Єдиний лікар, зустріч з яким поєднується хоч з чимось приємним. Та вже … Наприклад, з приємними спогадами. Це найчесніший лікар. Він — єдиний, кому ви платите за задоволення, навіть незважаючи на те, що це задоволення доставив вам не він.

Невролог.

Теоретично може вилікувати все, окрім хіба сифілісу і переломів, оскільки всі хвороби від нервів. Практично ж абсолютно даремний. Він може вам сказати «Не нервуйтесь», але так само, як і ви, поняття не має, як цього домогтися.

Алерголог.

Самий проактивний лікар. Він абсолютно впевнений (і треба відзначити, у нього є на те підстави), що всі жителі цієї планети є його пацієнтами. Тому головна мета в житті алерголога — це знайти у вас алергію, поки ви від нього не втекли.

Психіатр.

А це, відповідно, самий пропасивний лікар. На відміну від алерголога, він тільки смутно здогадується, що всі жителі цієї планети є його пацієнтами, і не хоче подивитися правді в обличчя. Користі від нього теж небагато. Ну скажіть, хіба може хворому допомогти інший хворий? Цікаво, що психотерапевти існують, а ось Психохірургія так і не з’явилися.

Реаніматолог.

Самий заздрісний лікар. Він просто не може допустити, щоб ви були щасливі у той час, поки він змушений залишатися в цьому лайновому світі.

Нарколог.

Ні, брешу. Ось вони точно самі заздрісні, оскільки хочуть позбавити людину останньої радості в житті.

Сексопатолог.

Дай бог вам так ніколи і не дізнатися про його існування.

Андролог.

Це світла сторона сексопатолога. Сексопатолог говорить вам про те, що у вас погано. андролог говорить про те, як вам зробити це ще краще. Вічна тема — боротьба світла і безпросвітності.

Дерматолог.

Даремно смієтеся. При всій неблагозвучність — дуже потрібний, хоча і дуже нещасний лікар. Вам цікаво, хто живе у вас під обідком унітазу і в інших важкодоступних місцях? Ні? А він кожного цього гада повинен знати в обличчя!

Проктолог.

Незважаючи на те, що медицина зробила крок далеко вперед, ці лікарі як були, так і залишилися у сраці.

Анестезіолог.

Дуже корисний лікар. Він робить так, щоб ви нічого не відчули. А якщо він помилиться — це навіть на краще. У цьому випадку ви вже більше нічого не будете відчувати.

Гастроентеролог і дієтолог.

Абсолютно даремний продукт прогресу. До середини XX століття їх цілком успішно замінювали Соловки, Воркута, Сахалін та інші місця природного лікування.

Імунолог.

Дуже ледачий лікар. Він завжди намагається перекласти свою роботу на ваш організм.

Пульмонолог.

Єдиний лікар, який не поділяє оману своїх колег, що якщо кинути курити, всі хвороби пройдуть самі собою.

Уролог.

Лікар з дуже вузьким кругозором. На відміну від сексопатолога і андролога розглядає ваше чоловіче достоїнство виключно з точки зору його побічних функцій.

Кардіолог.

Абсолютно позбавлений романтичних почуттів. Тільки у нього слова «Серце, тобі не хочеться спокою» не викликають ніяких позитивних емоцій.

Травматолог.

Ці лікарі дуже люблять спорт. Практично все його види, за винятком хіба шахів.

Фармаколог.

Якщо більшість лікарів займаються тим, щоб видалити з організму зайве, то фармакології навпаки намагаються запхнути в нього всього і побільше. І з цікавістю потім спостерігають, яким чином організм буде реагувати на знущання над собою.

Токсиколог.

Завдяки фармакологам цей лікар ніколи не залишиться без роботи. Принаймні, на поточний момент фармакологи забезпечують його роботою більш ніж на 50%.

Вірусолог.

Дуже товариський лікар. Саме йому випало на долю рідкісне щастя практично щодня розширювати коло свого спілкування.

Епідеміолог.

Той же вірусолог, але страждає манією величі.

Педіатр.

Дуже жорстокі люди. Якщо всі інші лікарі дістають нас вже у свідомому віці, то педіатри готові позбавити нас самих прекрасних днів нашого життя — нашого дитинства.

Ортопед.

Усуває наслідки знущань людини над власним організмом. Якщо педіатр починає цікавитися нами з моменту народження, то в руки до ортопеда ми зазвичай потрапляємо відразу після вступу до школи. У цьому плані ортопеди тісно співпрацюють з міністерством освіти.

Ревматолог.

Найбезпечніший лікар. Зазвичай він приходить до вас, коли з вас вже пісок сиплеться і вам вже байдужі наслідки його лікування.

Рентгенолог.

Ці лікарі відмінно влаштувалися. Спочатку вони вивчають вас рентгенівськими променями. Потім вивчають негативні наслідки свого попереднього вивчення. Рентгенолог в принципі може дізнатися про вас багато цікавого, якщо у нього раптом несподівано з’явиться бажання скористатися плодами своєї праці.

Сомнолог.

Що, ніколи не чули? А даремно. Ці лікарі готові зазіхнути на найсвятіше, що у нас є — на сон. Чисто теоретичні — дуже корисна і навіть універсальна галузь медицини. Тільки сомнологи додумалися, що іноді досить вилікувати одну людину від хропіння, щоб врятувати від безсоння всіх, хто його оточує. Але ось як вилікувати цього одного, вони додуматися ще не встигли.

Фізіотерапевт.

По-моєму це просто садист. Він чомусь впевнений, що якщо вас гарненько торохнути струмом, то вам стане набагато легше. Мабуть в дитинстві ці лікарі любили пхати пальці в розетку, і тепер вважають, що і всі інші повинні пройти через муки, які колись зазнали вони.

Еметолог.

А ви думали це все так просто — з вечора нажертися і всю ніч обіймати унітаз. А ось і ні. Еметолог з наукової точки зору точно знає, від чого вас нудить. Навіть якщо ваш нудить від нього самого.

Ендоскопіст.

Цього медом не годуй, дай потикати у вас всяким лайном, призначення якого часом невідомо йому самому. Втім, метод цілком дієвий. Організм дуже часто разом з ендоскопом сам виприскує все те, що ендоскопіст з нього і намагався отримати.

Судмедексперт.

Єдиний лікар, який навіть не намагається зробити вигляд, що він когось лікує.

Патологоанатом.

Найвисокопрофесійніший з усіх лікарів. Тільки він точно знає, що і від чого у вас боліло.

Фото з сайту http://doshkilniatko.net
Матеріал із сайту http://humour.ukrlife.org