Меню Закрити

Трафік-менеджер

3b0640feeb0319330501c7500292ebb1Трафик-менеджер відповідає за розміщення реклами в ЗМІ, а саме, в друкованих виданнях та на телебаченні. Ми як споживачі бачимо лише кінцевий результат – рекламу – і навряд чи замислюється про те, яка кількість людей задіяна в процеcсе розміщення макета на рекламному носії. Тим часом, в цей процес залучена велика кількість спеціаліcтов. І за продуктивну координацію їх діяльності і відповідає трафік-менеджер.

У загальному вигляді обов’язки трафік-менеджера можна описати так:

  1. Координація всіх відділів роботи компанії (ЗМІ або рекламного агентства): креативного, технічного, юридичного, відділу по роботі з клієнтами та інших. Як координатор, трафік-менеджер контролює і роботу підрядників: ілюстраторів, фотографів, копірайтерів, дизайнерів та інших фахівців.
  2. Створення і корегування рекламного трафіку – розкладу виходу промо-роликів відповідно до затвердженого медіа-плану.
  3. Контроль над ходом проекту всередині компанії. Трафик-менеджер планує і розподіляє роботу співробітників в залежності від пріоритетів і дедлайнів, доносить цю інформацію до керівників відділів. Хороший трафік-менеджер завжди знає відповідь на три питання: «Що? Де? Коли?».

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=5596