Меню Закрити

Ресторанний критик

Кто-такой-ресторанный-критикРесторанний критик – журналіст, знавець кулінарії та ресторанного бізнесу, який пише нариси про роботу закладів громадського харчування.

Незважаючи на те, що ресторанний критик англійською мовою називається “food critic” (тобто «критик їжі»), критикує він не тільки і не стільки кухню. Задача ресторанного критика – написати професійну рецензію ресторану або іншого закладу громадського харчування. В першу чергу його цікавить якість кухні та винної карти, а також атмосфера закладу та рівень обслуговування. Ці рецензії можуть виходити у вигляді журнальних колонок, радіо-і телепередач, а також в спеціальних довідниках для гурманів – в ресторанних путівниках. Ресторанний критик – це дегустатор, кулінар і журналіст в одній особі. До гарної кухні він ставиться з повагою і розбирається у всіх її тонкощах.

До того ж, у ресторанного критика має бути добре розвинений не стільки фізіологічний, скільки естетичний смак, адже крім кухні йому доведеться оцінювати інтер’єр і атмосферу, якість обслуговування (причому не тільки офіціантів, а й метрдотеля, швейцара, навіть службовців парковки і гардеробника). І при цьому ні на секунду не можна забувати про об’єктивність!

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=5365