Меню Закрити

СИСТЕМНИЙ АНАЛІТИК

Останніми роками багато крупних компаній почали заміну старих принципів організації новими. Це пов’язано з оптимізацією і автоматизацією бізнес-процесів, які виробляються за рахунок впровадження систем ERP, MRP та інших. Бізнес-аналітик, якого ще називають системним аналітиком, грає в цьому одну з ключових ролей.
Системний аналітик – спеціаліст в області аналізу предметної області і формулювання вимог до інформаційних систем, що розробляються, і прикладного програмного забезпечення.
Загальний опис професії
Як виглядає оптимізація і автоматизація бізнес-процесів компанії без участі системного аналітика? Керівнику розробки або безпосередньо програмістам ставлять завдання кінцеві користувачі, які в окремих випадках не знають, як грамотно це зробити, і слабо допомагають розробникам при створенні моделі. Тому програмісти часто використовують при розробці власну модель, лише погодивши її з кінцевими користувачами. На думку фахівців, при подібному підході незабаром настає момент, коли або модель перестає відповідати вимогам реального бізнесу, або проекту загрожують протиріччя усередині неї.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=2012