Меню Закрити

Поліцейські відгукніться

Попри проведену реформу у правоохоронних органах, молоді люди не поспішають поповнювати ряди поліцейських. Наразі в Україні не вистачає понад 15 тисяч патрульних. І справа тут не тільки у заробітній платі фахівців, як зазначає міністр внутрішніх справ України, такий недобір спеціалістів обумовлюється також, великими вимогами до кандидатів. Ба більше, велика частина досвідчених співробітників не змогли пройти переатестацію та були змушені покинути лави правоохоронців. З кожним роком відтік поліцейських збільшується, адже підвищуються стандарти якості роботи полісменів, однак рівень заробітної плати залишається незмінним.

Також молодих людей на шляху до кар’єри у правоохоронних органах зупиняє низький рівень довіри та поваги від суспільства. Люди у формі давно перестали бути взірцем сміливості, законослухняності та відваги. Все частіше із новин телебачення та соціальних мереж ми чуємо про правопорушення та неправомірні дії скоєні саме поліцейськими. Ті хто повинні нас захищати, насправді виконують роль рекетирів із 90-х та відстоюють інтереси впливових та багатих людей.

Чи запрацює коли-небудь закон про порядок та відповідальність у здавалося б найбільш чесних та справедливих структурах? Запитання, яке так і залишається без відповіді. Однак, через високу корупційність та неспроможність чи не бажання влади навести порядок у «власному домі», Україна ризикує залишитись державою у якій не можливо довести власну правоту, а на справедливість залишається хіба що надіятись.

Тому, якщо майбутні абітурієнти відчувають у собі жагу до встановлення закону та порядку у нашій непростій державі, варто спробувати себе у ролі чесного, а головне справедливого правоохоронця і поповнити ряди відважних громадян.