Меню Закрити

Топ 5 високооплачуваних професій в Україні

Обираючи майбутню професію важливо розуміти які саме спеціалісти користуються популярністю та який вид діяльності приноситиме не тільки задоволення, але й гідну заробітну плату. Тому, щоб не проґавити шансу забезпечити собі гідне життя, варто ознайомитися із найбільш прибутковими вакансіями в Україні.

Рейтинг високооплачуваних професій в Україні

V місце — медіабайєр. Дана професія вимагає розуміння принципів роботи медіа-ресурсів, соціальних мереж та відмінного знання у сфері планування, створення, а також роботи рекламних компаній. Знаючи усе це та маючи відповідну освіту, у місяць можна заробляти до 40 тисяч гривень.

IV місце — стюард та стюардеса. Цікава професія, серед основних вимог до даного спеціаліста, найбільш поширеними є знання кількох іноземних мов, пунктуальність, комунікабельність та неабияка відповідальність. Однак усі вимоги виправдовуються високим рівнем заробітку, який щомісяця сягає 50-ти тисяч гривень та вище.

III місце — агроном.  Як би дивно це не звучало, однак саме хороші спеціалісти у сфері сільського господарства заробляють досить непогано.  Мова йде не тільки про вирощення та збут продукції, але й участь у виставках, семінарах та інших заходах, що стосуються біологічного захисту рослин, екології та новітніх технологій. Часто роботодавці готові платити таким фахівцям близько 2500$ США.

II місце — директор виробництва. Заробітна плата висококваліфікованих спеціалістів з організації роботи виробництва коливається в межах 70 – 80-ти тисяч гривень. Однак вимоги також досить високі, це і повне налагодження виробництва, і зниження собівартості продукції, забезпечення збуту та реалізації товару. А ще знання іноземних мов, уміння вести переговори та постійне підвищення кваліфікації.

I місце — розробник ігор. Професія зі сфери IT, заслужено посідає першу сходинку в даному рейтингу, адже дані фахівці завжди будуть користуватись попитом. Щодня з’являються все нові та нові ігри, на яких виробники заробляють мільйони. Саме тому заробітна плата хороших розробників ігор часто стартує від 100 тисяч гривень.

Отож, зважуйте власні сили, здібності, таланти та сміло крокуйте вперед до своєї мети!