Меню Закрити

Мрії та реальність

Мрії та реальність

Юність – чудовий період, коли варто мріяти, будувати плани на майбутнє та впевнено рухатися до мети. Це час, коли все життя попереду, тому саме в юності варто підбирати ключі до омріяного майбутнього та професії свого життя.

Однак не завжди мріям властиво втілюватися в реальність. Часто у зрілому віці, озираючись назад у минуле, ми шкодуємо про нездійснені плани та вчасно не зроблені кроки. Чому так трапляється? Чому часто мріючи про одне, ми отримуємо зовсім інше? Насправді причини у кожного свої, одним не вистачило віри у власні сили, інші побоялися ризикнути, а дехто став жертвою обставин. Проте, завжди спеціальність, яка так і не стала реальністю все ж манить та не відпускає. Чи можливо повернутись обличчям до мрії своєї юності? Чи варто змінювати власну професію, а від так і життя у 40 чи навіть 50 років? Однозначно, що так. Адже коли, якщо не зараз? В70 – 90 років, уже точно буде пізно.

Не зі слів, знаю випадок, коли вчитель із 20-ти річним стажем у школі, все ж повернулася до мрії стати фотографом, не побоялась зробити виклик долі, та наразі є досить успішною у світі фотографії.

Тому, якщо Ви відчуваєте, що займаєтесь не тим про, що мріяли й точно знаєте чого хочете – сміливо дійте на користь власних вподобань, будьте амбітними, а головне цілеспрямованими. І тоді, у Вас все обов’язково вийде. Успіху, сили та натхнення Вам.