Меню Закрити

Суто чоловічі професії

Шахтар

Середньовіччя давно позаду, надворі 21 століття, час коли суспільство бореться за гендерну рівність та відстоює одинакові права, як для жінок, так і для чоловіків. Однак попри це, все ж залишаються професії у яких чоловіча сила та мужність відіграють важливу, а іноді й головну роль.

Топ 5 чоловічих професій

  1. Льотчик. Звісно ж, жінки здатні маневрувати у небі таки трапляються, і часто досягають непоганих результатів у своїй професії, однак це скоріше винятки із правил.
  2. Шахтар. Досить важка робота, яка не завжди під силу красивим та тендітним жінкам. Саме тому, під землею, вимазані вугіллям, із робочими інструментами, щодня ризикують своїм життям мужні чоловіки.
  3. Рятувальник. Гасити пожежу, ліквідовувати наслідки негоди, рятувати потопельників. Все це нелегка справа, де все ж досі домінують чоловіки.
  4. М’ясник. Ще з давніх-давен чоловіки ходили на полювання та приносили в дім здобич у вигляді м’яса. Розібрати тушу тварини – це важка, непосильна, ну і звісно ж, зовсім не жіноча робота.
  5. Автомеханік. Не зважаючи на високий відсоток жінок за кермом, все ж, знатись на тонкощах роботи автомобіля, поспішають далеко не всі представниці красивої статі.

Проте, якщо Вас манить та чи інша професія, не піддавайтесь суспільній думці, а впевнено рухайтеся вперед, розбиваючи усі стереотипи.