Меню Закрити

Підробіток для студентів

pidrobitok

Мабуть, немає жодного студента, який навчаючись не задумувався б про додатковий підробіток. Таке бажання пов’язане із багатьма чинниками, в першу чергу це хороша можливість дозволити собі покупку тих речей про які давно мріяв, а також хороша можливість стати менш фінансово залежним від батьків. Тож куди саме може влаштуватися студент без досвіду роботи та зі зручним графіком?

Копірайтер.  Дана професія полягає в написанні текстів рекламного чи інформаційного характеру, створення презентацій та перекладу уже готового матеріалу. Тож якщо Ви творча та грамотна людина, яка володіє навичками роботи з ПК, можете сміливо розглядати для себе даний варіант.

Промоутер. Людина, яка роздає рекламні листівки та проводить дегустації різноманітних товарів в магазинах. Така робота є чудовою нагодою спробувати себе в ролі піарника чи менеджера з продажу, ідеально підходить для студентів із хорошими комунікативними навичками.

Клінер або ж прибиральниця. Такий вид підробітку більше підходить для дівчат, проте, серед працівників клінінгових компаній, часто можна зустріти і представників чоловічої статі. Якщо Ви любите чистоту, вмієте наводити лад у приміщеннях, можете спробувати себе в даній ролі.

Продавець-консультант. Фахівець, який займається рекламою та продажем певних послуг чи товарів. Часто робота полягає у так званих «холодних продажах» через інтернет чи мобільний зв’язок. Добре підходить для комунікабельних, доброзичливих та цілеспрямованих особистостей, що уміють працювати на результат.

Також можна займатися організацією та проведенням різноманітних свят чи спробувати себе у ролі діджея в нічних клубах. Загалом, варто відзначити, що ринок праці пропонує досить багато вакансій із вільним чи гнучким графіком роботи. Тому, якщо Ви прагнете до фінансової незалежності та бажаєте отримати професійний досвід, можете сміливо занурюватися у пошуки роботи. Однак, пам’ятайте, що додаткова зайнятість не повинна впливати на якість навчання та перешкоджати здобуттю освіти.