Меню Закрити

Професії майбутнього

З року в рік абітурієнти задають собі одне і теж запитання: «Як не помилитися у виборі професії та обрати спеціальність, що буде актуальною та затребуваною?»

Нічого не буває вічним, світ змінюється щодня, завжди є, були й будуть професії, що зникають, а їх місце займають зовсім інші, абсолютно нові спеціальності. Саме тому, кожному випускнику необхідно ретельно вивчати ринок праці, аналізувати та обирати, орієнтуючись на запити у суспільстві.

Топ 5 професій майбутнього

  • Архітектор віртуальної реальності – професія із сфери IT, яка стрімко розвивається у всьому світі. Надзвичайно модна та популярна. Програми віртуальної реальності є корисними, вони використовуються у військовій сфері, медицині та архітектурних проектах.
  • Тайм-менеджер – у круговороті подій, важливим та необхідним є уміння раціонально розпоряджатися часом. Саме тайм-менеджери організовуватимуть та продаватимуть робочий час інших людей.
  • Модератор дискусій – людина яка працюючи в освітньому просторі або ж на телебаченні організовуватиме обговорення дискусій та слідкуватиме за чітким дотриманням правил опонентів.
  • Архітектори «розумних будинків» – технології займають вагоме місце у нашому житті, розумні будинки покликані позбавити нас від рутинної побутової роботи та передати всі домашні справи «розумним будинкам»
  • Розробники штучних органів – фахівці які з допомогою 3D-принтера замінюватимуть пошкоджені чи уражені органи пацієнта на штучні, тим самим значно подовжуючи життя людей.