Меню Закрити

Низький бал ЗНО

Коли основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання залишилась позаду, рівень стресу значно знижується, а багато випускників видихають з полегшенням. Однак що робити у випадку, якщо результати іспитів не втішні і мрія про заклад вищої освіти недосяжна?

Насправді ніхто не застрахований від низьких балів ЗНО і причин для цього може бути безліч. Але, як говорять після бою руками не розмахують, тому не варто впадати у відчай та жити минулим. Краще зробити висновки та зосередитись на майбутніх планах.

Отже, Ви уже зрозуміли, що про вступ до університету цього року доведеться забути. То що ж робити далі?

Для того, щоб не марнувати даремно час можна подати документи в коледжі чи професійні технічні училища для здобуття спеціальної освіти чи влаштуватись на роботу та паралельно готуватись до ЗНО на наступний рік. Також можна відвідувати навчальні курси, зараз практично у кожному місті можна навчитись майстерності макіяжу чи фотографії, або ж зайнятись вивченню іноземної мови. Насправді варіантів безліч, головне мати бажання розвиватись та рухатись уперед. Наявність диплому ЗВО не завжди є запорукою успіху, а його відсутність перешкодою для досягнення мети.

Все, що не робиться, робиться на краще, і можливо дійсно одні двері зачиняються для того, щоб можна було відчинити інші, значно перспективніші?