Меню Закрити

Бажання та можливості

Дуже часто доводиться чути від інших людей, що насправді вони хотіли отримати іншу професію чи побудувати кар’єру зовсім не за тим фахом. Однак чи то доля чи життєві обставини розпорядилися зовсім по іншому.

Безліч знаменитостей, мають освіту у сфері медицини, економіки чи техніки. Проте успішно реалізували себе у творчості та мистецтві. Чи навпаки – інженери, заслужені педагоги або лікарі усі свої шкільні роки мріяли про сцену.

Тож, яка причина таких протиріч між бажаннями, планами та кінцевим результатом? Кожна ситуація має безпосередньо свою історію, когось у виборі професії спрямували батьки, дехто походив із династії медиків чи економістів, а комусь просто не вистачило елементарної сили духу та впевненості, щоб відстояти власну точку зору.

Але буває і так, що мріючи про той чи інший фах, маючи підтримку рідних та близьких все ж реалізувати свої плани досить важко, а іноді неможливо. Заважають соціальний статус, матеріальні або ж фізичні можливості. І саме тоді людина обирає «краще з гіршого». Можна багато сперечатися та стверджувати про те, що кожен сам кує своє щастя, однак в силу певних обставин все ж не всі здатні протистояти життєвим випробуванням.

Іноді здається, що всі намагання та зусилля спрямовані на втілення мети розбиваються вщент. А можливо доля розпоряджається саме так як потрібно? Питання звісно ж риторичне та спонукає до глибоких роздумів.