Меню Закрити

Оптимізм запорука успіху

ЗНО є одним із найбільш стресових випробувань для випускників. Майбутня спеціальність та заклад вищої освіти уже визначені, а таке очікуване студентське життя не за горами. Та все це стане можливим тільки після отримання результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Саме сума балів, яку отримає учень за тестування вирішує його майбутнє.

Іспити завжди викликали неабияке хвилювання та паніку навіть у найкращих та найсильніших дітей. Завжди є ризик помилитися, забути те що дуже добре знали чи навпаки отримати саме ті завдання які так і не засвоїлися.

Шанси скласти успішно ЗНО та прямувати до своєї мрії однакові у всіх випускників, які докладають зусилля та наполегливо працюють. Однак вагомою перешкодою для досягнення бажаного результату можуть стати страх, невпевненість та песимізм. Часто ці негативні стани учням передаються від педагогів та батьків, які за кожної можливої нагоди нагадують їм про майбутні іспити. Протягом всього випускного класу на дітей здійснюється певний тиск та закладається відчуття невпевненості.

Успіх залежить не тільки від накопичених знань та великої кількості вивченого матеріалу. Важлива підтримка рідних, віра в успіх та оптимістичний настрій. Варто налаштуватися на позитив та впевнено дивитися у майбутнє. Адже думка про те, що Ви ні на що не здатні, ще нікому не допомогла. Невпевненість, страх та паніка заважають сконцентруватись на важливих речах та зібратися з думками.

Тому власні знання необхідно підкріпити сприятливим емоційним та психологічним станом. Та не зважаючи ні нащо роботи впевнені кроки для досягнення мети.