Меню Закрити

Результати пробного ЗНО

Після пробного тестування, часу до вступних іспитів залишається все менше, а рівень хвилювання зростає. Для багатьох випускників пробне ЗНО є першим кроком назустріч омріяній професії та вступу у бажаний заклад вищої освіти. Однак не завжди результат виправдовує очікування і часто пробне ЗНО залишає після себе неприємні відчуття та розчарування, особливо, якщо сума балів за тестування значно нижча ніж та на яку сподівався і розраховував майбутній абітурієнт.

Та чи потрібно надавати великого значення пробному ЗНО? Звичайно ж це хороша можливість спробувати свої сили, оцінити рівень знань та відчути атмосферу, яка панує на тестуванні. Однак за весь період існування пробного ЗНО є безліч випадків коли його результати суттєво відрізнялися від реальної оцінки основної сесії. І загалом результат основного зовнішнього незалежного оцінювання був значно вищим ніж попередній бал.

Необхідно усвідомлювати, що пробне ЗНО це добре, однак не варто переоцінювати його та впадати у відчай після невтішного результату. Значно краще зосередитися на власних помилках та підтягнути свій рівень знань у тій чи іншій темі. Тож можна твердо сказати, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання є певним поштовхом до реалізації особистих цілей та є досить допоміжним інструментом, проте не відіграє особливої ролі в житті випускника.