Меню Закрити

Дистанційне надання освітніх послуг

Сьогодні, в умовах стрімкого розвитку новітніх технологій, дедалі більшої популярності набирають заклади, які пропонують дистанційне здобуття вищої освіти. Можливість отримати професію вдома, самому складати план та графік навчання вабить все більше людей. Для того, щоб навчатися за такою формою, потрібне мінімальне технічне забезпечення, комп’ютер із доступом до інтернету, бажано веб-камера, Skype. Більшість програм, необхідних для навчання та електронні джерела інформації надає заклад.

Існують різні думки, щодо якості надання знань, оскільки важко оцінити рівень досягнень студентів, не будучи впевненими, хто насправді відповідає на запитання, готує та захищає контрольні чи наукові роботи та ін. Багатьом студентам не вистачає мотивації для самостійного навчання, завжди є бажання скористатися підказками з додаткових джерел. Та, як би там не було, це хороша можливість для людей з особливими потребами, а також для тих хто з певних причин не може навчатися очно в ЗВО. Дистанційна вища освіта є ідеальним варіантом для осіб які працюють чи для матерів, що перебувають у декретній відпустці. Таке навчання дозволяє працювати у комфортних для себе умовах, вибрати темп, який підходить саме Вам, розпоряджатися часом на власний розсуд.

Звичайно, дистанційна освіта має певні недоліки та вагомі переваги, кожен сам обирає для себе ту чи іншу форму навчання. Однак, беззаперечним є той факт, що дана можливість це хороша альтернатива для тих хто обмежений в доступі до здобуття освіти в закладах університетів, коледжів чи інститутів.