Меню Закрити

Виставка-форум закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Я – Profi»

Хочеш мати не тільки “корочку”, а й реальну професію, що допоможе тобі реалізувати твої можливості і потенціал в майбутньому? Хочеш отримати сучасну освіту, актуальну на сьогоднішньому й завтрашньому ринку праці? Маєш купу ідей ким стати, але ще більше сумнівів? Не знаєш ким стати? Хочеш знати, які можливості пропонує освітня галузь Чернігівщини? То, гайда з друзями до Чернігівського обласного молодіжного центру 21 березня!

Вперше в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбудеться виставка-форум “Я – PROFI”, під час якої міський та обласний центри зайнятості допоможуть розібратися who is who на сучасному ринку праці, дадуть тобі корисні поради та відповіді на усі каверзні, не дуже, запитання. На форумі, кращі навчальні заклади доведуть тобі, що професійно-технічна освіта це круто і найкоротший шлях до успішного майбутнього!

Виставка-форум “Я – PROFI”, крім іншого, це можливість на власні очі побачити не тільки діяльність закладів профтехосвіти в освітній сфері, а й те, який простір вони створюють своїм учням і студентам для розвитку їх творчості, здібностей, прояву активної громадянської позиції, лідерства, набуття навичок майбутнього під час навчання та в позаурочний час.

Захід розпочнеться о 11:00.
Чернігівський обласний молодіжний центр знаходиться за адресою Магістратська, 3. Це у самому центрі міста, на Красній площі (колишній кінотеатр).

Приходь та знайди свою професію!
Знайди себе!

Вхід вільний.