Menu Close

Адміністратор web-сайту

Адміністратор web-сайту відповідає за дієздатність сервера (серверного устаткування і програм), на якому знаходиться web-сайт, несе відповідальність за мережеву безпеку.
У деяких випадках він стає веб-майстром і може займатись «розкручуванням» web-сайту, вести статистику відвідування, виконувати обов’язки контент-менеджера, який відслідковує своєчасне оновлення інформації.
У класифікаторі професій України на даний час така професія відсутня, але вона споріднена з «фахівцем інформаційних технологій» (код 3121).

Плюси професії
• Можливість самостійного освоєння професії.
• Робота у режимі віддаленого доступу.
• Іноді є можливість поєднувати роботу з навчанням чи іншою діяльністю.

Мінуси професії
• Постійна боротьба з хакерами.
• Нерідко бувають позаштатні ситуації, ліквідувати які необхідно в найкоротші терміни.

Особисті риси
Адміністратору web-сайту доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших питань і проблем. Тому головною його рисою мають бути спокій і витримка.
Крім того, серйозність, практичність, наявність логічного мислення, дотримання порядку в роботі.

Освіта
Професія адміністратора сайту з’явилась порівняно нещодавно – лише кілька років тому провідні IT-компанії масово почали усвідомлювати, що Інтернет – це одне з джерел отримання нових клієнтів, ведення бізнесу та й просто частина іміджу.

Вища освіта
Поки що не має факультетів з адміністрування сайтів – швидше, це технічні напрями, де додатково вивчають мережі та ведення проектів в Інтернеті.

Місце роботи
Працевлаштуватися можна у веб-студіях, Інтернет-компаніях, телекомунікаційних компаніях, у компаніях, де є свій Інтернет-відділ.

Матеріал із сайту http://Proforientator.info з посиланням на http://www.robota.lviv.ua

1 thought on “Адміністратор web-сайту

  1. Pingback: Адміністратор web-сайту | Proforientator.info

Comments are closed.