Menu Close

Автозаправник

Автозаправник – співробітник автозаправної станції (АЗС), який заправляє автомобілі клієнтів пальним.

Особливості професії
Автозаправник виконує такі функції: заправка автомобілів, догляд за обладнанням та підтримання чистоти на території автозаправки, спілкування з відвідувачами. Від правильності та професіоналізму виконання кожної з вищенаведених функцій залежить і репутація компанії, де працює автозаправник, і безпека людей, які знаходяться на території. Здавалося б, складного нічого немає: вставив пістолет у бензобак, заправив машину – і все готово. Але для того, щоб людину допустили до подібної «елементарної» роботи, потрібно пройти серйозну професійну підготовку.
Автозаправник безпосередньо працює з нафтопродуктами. Тому велика частка відповідальності за безпеку на комплексі покладається саме на нього.
Основна складність у роботі заправника полягає в тому, що йому доводиться постійно працювати надворі.

Робоче місце
Автозаправні станції.

Важливі риси
Ввічливість, уважність, відповідальність, стійка нервова система (не всі клієнти є уважними та ввічливими). Дуже міцне здоров’я.

Знання та навички
Заправник повинен знати марки палива, вміти користуватися обладнанням заправної станції, а також протипожежним обладнанням.

Де вчать
До претендентів на посаду заправника особливих вимог, як правило, не висувають. Вік – від вісімнадцяти років. Освіта – не нижче середньої. Бажана наявність базових «технічних» знань. Решті навчать на місці. Навчання триває протягом декількох днів у навчальному центрі, в процесі якого провідні фахівці компанії більш уважно придивляються до того, як претендент засвоює великий обсяг інформації.
В кінці навчання майбутній заправник обов’язково складає іспит за пройденими темами. Заключним етапом оформлення є обов’язкове проходження медичної комісії.

Матеріал із сайту http://Proforientator.info з посиланням на http://www.robota.lviv.ua

1 thought on “Автозаправник

  1. Pingback: Автозаправник | Proforientator.info

Comments are closed.